Witam i dziekuję za odwiedzenie mojej strony!

Fotografia odkąd pamiętam, a pamięć mam dobrą ,była ze mną zawsze.Nie będę się zwierzał ile zdjęć zrobiłem, jakie studia ukończyłem, od kiedy fotografia ślubna jest moim zawodem. Faktem jest, iż zdjęcia ślubne pochłonęły mnie bez reszty. Codziennie szlifuję swój warsztat zarówno w samej fotografii jak i w obróbce, w której od pewnego już czasu ciemnię zastąpił komputer, monitor i Photoshop. Moja fotografia ślubna to reportaż w którym chcę pokazać uczucia, emocje i szczęście jakie towarzyszy tym krótkim chwilom. Staram się zachować nastrój, klimat tego dnia i daje mi to wiele radości i satysfakcji.

Dlatego mam swoje motto - 3x bez:
- bez lamp błyskowych – jeśli tylko nie ma całkowitych ciemności;
- bez chłamu, kiczu i cyfrowych ramek;
- bez liku pomysłów..

              Fotografia ślubna to nie tylko reportaż lecz również ważna i obecnie bardzo modna sesja plenerowa. Tu również każda para traktowana jest indywidualnie i zdjęcia ślubne w plenerze wykonuję zawsze z ciekawymi pomysłami. Nie ma dla mnie też par sztywnych czy spiętych. Może to dzięki wyjątkowemu podejściu do każdej z par..??

Nie będę też pisał, że fotografia a w szczególności fotografia ślubna jest moją pasją. Często pytają się jak to robię, że moje zdjęcia ślubne  ( bo głównie fotografie ślubne w ostatnim okresie oglądają ) są tak zróżnicowane, że są inne...?? Odpowiedź: wkładam w to co robię całe swoje serce, całą energię. Na innych stronach gdzie fotograf  nie prezentuje najwyższego poziomu, czytam: artystyczna fotografia ślubna ...;) Nie będę u siebie zamieszczał takich wabikowych sloganów. Chciałbym by za mną stały mocne kadry często nieprzewidywalne zarówno w reportażu jak i w sesji plenerowej.

Fotografuję głównie:
- śluby, wesela, komunie,
- imprezy okolicznościowe i firmowe,
- sesje plenerowe
- wydarzenia kulturalne i sportowe
- imprezy lokalne.
 
Miejsce świadczenia usług : cała POLSKA  i  EUROPA ( dojazd z Krakowa lub  Wadowic )